Herhangi bir ticari alanı aydınlatmanın zarif, gizli ve enerji açısından verimli bir yolunu arıyorsanız, daha sonra 40W LED Bant Armatürdür ve 1200mm'den başka bir yere bakmayın.
 
Oviled  Aydınlatması ile size getirilen , hepsi bir arada alüminyumdan yapılmış ve 1190 x 80 x 36mm boyutlarında.
 
3500 lümen yayar ve 150' kiriş açısına yayar . Bu, bir ofis veya sınıf gibi açık alanlar için mükemmel kılar .
 
Yüksek kaliteli bir ışıktır - gömülü LED'lerin 80'in üzerinde bir renk oluşturma indeksi (CRI) vardır , bu nedenle odanızdaki nesneler doğal güneş ışığı altında olduğu gibi canlı ve parlak görünürler.
 
Bu LED armatür, gün ışığı (4000K) veya soğuk beyaz (6000K) renk sıcaklıklarından biriyle gelir ve her biri biraz farklı bir efekt sunar. Serin beyaz parlak ve klinik iken, gün ışığı biraz yumuşaktır.
 
Sadece 40W kullanıyor, bu nedenle ortalama 8 saatlik günlük kullanımda yılda elektrikle çalışmak için sadece 15.18 TL mal olacak!
 
Uzun vadede de tasarruf edersiniz, çünkü aynı zamanda 50.000 saat ömrüyle gelir - bu, yaklaşık 20 yıllık kullanıma eşittir!
 
IP40 derecelendirmesi sayesinde, örneğin bir restoran mutfağı gibi, çok fazla su olabilecek alanlarda kullanma özgürlüğüne sahip olursunuz . Bu su sıçramasına karşı korur.
 
Özel bir sipariş öğesi olduğu için, bu öğenin teslimatının normalden 3-5 gün daha uzun süreceğini bilmelisin.
 
LED Aydınlatma ile Daha Az Para Harcama
 
Yukarıda belirttiğimiz gibi, 40W Yatay Bant Led Armatür, yılda 15 TL'lik bir fatura harcamanızın maliyeti çok düşük.
 
Tüm LED ışıklarında durum böyledir; bunların işletme maliyetleri konvansiyonel halojenler veya CFL'lerden çok daha düşüktür . Bunun temel nedeni inanılmaz bir verimliliktir.
 
LED'ler enerjilerinin% 90'ını ışık haline getirirken, halojenler sadece% 20 civarında değişir. Bu, LED'lerin çok daha düşük enerji taleplerine sahip olması, bu süreçte elektrik faturalarınızı azaltması anlamına gelir.
 
Geri kalan enerji ısınmak için kaybolur - LED'ler daha verimli olduğundan , soğumaya devam ederler ve bu da ampulün dahili bileşenleri üzerinde daha az gerilim bırakır. Bu, ampullerin kendiliğinden daha uzun süre geçeceği anlamına gelir, bu nedenle yedek lambalar için daha az harcama yaparsınız.
 
Bu öğe üzerinde ücretsiz gönderim ile başlayarak tasarruflarda da yardımcı olacağız . Ayrıca, OVİLED  LED bant Armatür'ün yanı sıra diğer ürünlerle karşılaştırıldığında,  sayfamıza giderek% 20'ye kadar tasarruf edebilirsiniz .
 
Birden fazla birim satın almak mı istiyorsunuz? 10'dan fazla birim satın alırsanız, özel bir hacim indirimi de alırsınız .

 


40w Led bant armatür ürünleri


led ip65 bant armatür - Oviled

led ip65 bant armatür - Oviled

OTOPARK ŞARTNAMELERİNDE İSTENEN LED IP65 BANT ARMATUR   VEYA LED ETANJ IP65 ARMATUR   ÜRÜNLERİMİZ TEKNİK ÖZEL....
Ledli Kitli Etanj Oviled

Ledli Kitli Etanj Oviled

LED ETANJ VE KİT DEVRESİNDEN OLUSAN BU ÜRÜNÜMÜZ OTOPARK - MAGAZA VE YÜKSEK TAVAN AYDINLATMA PROJELERINDE KULLANILIR S....
LED ETANJ ARMATÜR-Oviled

LED ETANJ ARMATÜR-Oviled

OTOPARK DEPO VE YÜKSEK TAVAN UYGULAMALARININ TÜMÜNDE KULLANILIR. 2 SIRA 20 WATT YÜKSEK KALİTEDE LED PCB İÇERMEKTEDİ....