oviled LED BANT ARMATÜR satin al www.oviled.com.tr

LED BANT ARMATÜR

 

36W led bant armatür , 40 watt led bant armatür ,48 watt led bant armatür , 54 watt led bant armatür seçenekleri ile  Led aydınlatma sektöründe üretici pozisyonunda bulunan firmamız Oviled ,tüm renk seçenekleri 3000k,4000k,6500k olarak sizlere hizmet vermektedir.

Led aydınlatma sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile hem arge hem maliyet konularında öncü firma haline geldik.Sizlere daha hızlı ve pratik satın almalar yapmanız için www.oviled.com.tr de tüm Oviled led bant armatür çeşitlerimizi bulabileceksiniz.

Eski nesil floresanların 2 tanesi yerine yeni nesil Oviled led bant armatürlerimizde 1 tane kullanmanız yeterli olacaktır.Led etanj ve 1×36 etanj yerine kullanabileceğiniz  su geçirmez led bant armatürlerimizide yine sitemiz www.oviled.com.tr ve ledbantarmatür.com dan satın alabilirsiniz.

Led bant armatür fiyatları ve led bant armatür modelleri hususunda en cok tercih edilen yerli imalat firmamız Oviled sizlere en iyi kalite ve en uygun fiyati vermek konusunda sürekli gayretini sürdürüyor.Ücretsiz kargo ve 2 yıl garantili led bant armatür çeşitlerimizi görmeniz için sizleri www.oviled.com.tr ye bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir